Opmerkingen
Prachtige BMW i3 S Panoramadak elektrisch te openen, Vol lederen interieur incl integraal leder dashboard, Apple CarPlay, Hout inleg dashboard, Groot multimedia scherm, Camera achter, 20 Inch breed-set, Wireless Apple CarPlay, Keyless entry en start, PDC voor en achter enz!
Let op: dit betreft een BTW auto, ondernemers kunnen de BTW (21%) verrekenen.
Compleet met de bijbehorende oplaad-kabels.
Bij BMW weet u: onder de motorkap zit standaard extra power verborgen. En dat is altijd lekker. Hoe zullen we het zeggen? BMW maakt rijden geweldig. Inderdaad. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. De hoogwaardige, lederen bekleding benadrukt de kwaliteit van deze BMW. ‘s Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze BMW I3 voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. Het panoramadak zorgt voor maximale lichtinval en kan worden geopend voor extra ventilatie. Tot de uitrusting behoren ook sportonderstel, LED-achterlichten, metallic lak, verwarmde ruitensproeiers, elektrisch bedienbare ramen voor, elektrisch inklapbare buitenspiegels, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Dit is niet zomaar een auto. Dus heeft u ook niet zomaar een hifi-installatie aan boord. Het Harman/Kardon audiosysteem is van absolute topklasse. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Audiovolume aanpassen of wisselen van radiozender: dat gaat makkelijk en veilig met de audiobediening op het stuur. Er is geen bestemming die het aanwezige navigatiesysteem met harde schijf niet kent. Dat rijdt lekker! Gebruik de usb-aansluiting om uw muziekbibliotheek af te spelen in de auto. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt u niet meer, met de achteruitrijcamera. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze BMW zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. De achteropkomend verkeer waarschuwing bewaakt de afstand tot achterliggers en geeft een signaal als er te weinig ruimte is. Met de keyless start hoeft u alleen de elektronische token op zak te hebben om in te stappen en te starten. Sleutels niet meer nodig! Voorzien van cruise control, dus vriendelijk voor de inzittenden én de benzinetank. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn verstelbaar stuur, automatisch dimmende buitenspiegels, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze BMW I3 samen. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt.
Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken.
Standaard heeft iedere auto bij auto Harmen het ‘auto Harmen Garant’ pakket:
Dat is inclusief een NAP-kilometerstand, gratis tenaamstelling, het controleren/bijvullen van de vloeistoffen, nieuwe APK en een poetsbeurt.
U kunt natuurlijk ook voor meer garanties en zekerheden kiezen.
Wij informeren u graag naar de aanvullende garantie pakketten.
Hoewel de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven zijn wijzigingen of fouten te allen tijde voorbehouden.
Aan de inhoud van de site kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Staat de auto van uw voorkeur niet bij ons op voorraad dan kunt u ons uw wensen aangeven op onze website onder de knop “auto inkoop”.
U bent van harte welkom in onze mooie showroom te Kerkrade.
---> Inruil van uw huidige voertuig is mogelijk, vraag naar de mogelijkheden <---
Vraag ook gerust naar onze FINANCIERING & LEASE mogelijkheden.
Onze openingstijden:
maandag t/m vrijdag: 09:00 tot 18:00
zaterdag: 10:00 tot 17:00
Contact:
Telefoon & WhatsApp: (0031) 045-2084500
Mail: [email protected]
Ons bezoek adres:
auto Harmen
Strijthagenweg 38
6468 EH Kerkrade (Nederland)
Bedrijventerrein Strijthagen
interested from another country?
Auto Harmen | More photos on https://www.autoharmen.eu
Contact | Harmen van der Star | Tel: +31452084500 | WhatsApp Number: +31452084500 | Email: [email protected]
Export costs | Please contact us for the rates to your country
Location | Kerkrade (NL) | 2 km from German border | Maastricht Aachen Airport at 35 km
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0452084500).